V budově Částkova 78 jsou k určeny k pronájmu zasedací místnost s kapacitou 34 míst k sezení, konferenční místnost pro menší jednání a klubovna pro pohybové a další aktivity. Místnosti jsou primárně určeny pro organizace sídlící v budově Částkova 78, ale je také možné místnosti pronajmout za velmi příznivé ceny i ostatním zájemcům.

Provoz budovy je v pracovní dny od 7 do 17 hodin. Mimo provozní dobu jsou rezervace možné pouze po osobní domluvě.

Kontakt: Dagmar Závišová - +420 377 468 223 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasedací místnost

Místnost je rozdělena shrnovacími dveřmi na hlavní část s projekcí a zadní prostor, který má vlastní vchod. V hlavní části je 17 stolů s 34-mi místy k sezení. V zadní části jsou další dva stoly pro občerstvení, nebo jako oddělené místo pro přednášející.
Velkou projekční plochu s úhlopříčkou 263 cm (104") osvětluje projektor s FullHD (1920x1080) rozlišením. Součástí čelního stolu s řečnickým pultem je AV přípojné místo pro ovládání projekce a zvuku a zásuvkové přípojné místo s napájením 230V a připojením k internetu. Připojení vlastního zařízení je možné všemi běžnými audio i video vstupy (HDMI, VGA, Cinch, Jack). Zasedací místnost je klimatizována a ozvučena.
Možnost připojení k internetu pomocí WiFi je samozřejmostí a k dispozici je také flipchart.

Konferenční místnost

Určena pro jednání menší skupiny. V místnosti je konferenční stůl pro 10 lidí a další pohodlné sezení. Obraz a zvuk zajišťuje dotyková LCD obrazovka o úhlopříčce 140 cm (55"), rozlišením 4K (3840x2160) s vestaveným ozvučením. Připojení k obrazovce je možné přes HDMI nebo VGA + 3,5mm Jack a USB pro ovládání dotykem. LCD je na pojízdném stojanu a dá se tak přesouvat na potřebnou vzdálenost od stolu.
Nechybí kabelové či bezdrátové připojení k internetu a bílá popisovací tabule.

Klubovna

Podélná místnost v přízemí budovy je určena především na pohybové aktivity a práci s dětmi. Po obvodu místnosti jsou místa k sezení a jinak je celý prostor volný pro pohyb a další aktivity.
I zde je možné se připojit k WiFi.